Apavi

Apavu iegāde no interneta veikaliem ir aizraujoša, ja vien precīzi zināt savu izmēru vai vēl labāk - esat jau reiz valkājis konkrētās firmas apavus. Katra cilvēka pēda ir atšķirīga arī pēc augstuma, ne tikai garuma, tāpēc pievērsiet uzmanību visām niansēm!

apavu interneta veikali

www.crocs.eu tagad ar šiem populārajiem apaviem visu savu ģimeni un pats sevi vari apģērbt no oriģinālā zīmola veikala, kas vienmēr ir prestižāk un uzticamāk nekā iepirkties mūsu pašmāju izplatītāju kantoros. Sevišķi interesanta varētu šķist izpārdošanas (outlet) sadaļa. Piegādes cena ir pieņemama.

Amazon apavi viens no zināmākajiem ārzemju apavu daudz kā cita interneta veikaliem vīriešiem un sievietēm latviešu pircēju vidū. Kāpēc ir populārs? Es nezinu. Varbūt pircējiem patīk bezmaksas piegāde? Varbūt plašais preču klāsts? No drošiem avotiem zināms, ka pircējiem patīk tur pirkt arī somas.

www.footasylum.com piedāvājums krietni daudzveidīgāks nekā Sportsdirect. Tamdēļ arī saucās apavu valstība, jo ir reti plaša izvēle. Ko tad no turienes varētu ņemt? Tādas lietas, kā somas un sporta preces, kas vismaz bildēs izskatās kvalitatīvas. Ja es pievērstu mazāku uzmanību cenai, bet vairāk preču klāstam, tad šis varētu būt mana izvēle.

www.walktall.co.uk spiež pēdu? Šis apavu interneta veikals specializējās lielo apavu izmēru pārdošanā, tamdēļ garo pēdu īpašnieki varēs atviegloti uzelpot, brīvi soļojot. Tomēr, jābrīdina - piegādes izmaksas ir augstas, ieteicams iepirkties kolektīvi.

www.sockshop.co.uk zeķes! Tikai ar zeķēm savām, pāri iedomām kā slēpēm, cauri tām, ko valkājat jūs visi! Domāju, ka ja Aleksandrs Čaks būtu dzīvs, viņš savā dzejā noteikti varētu izskaidrot, kāds tajās mīt stāsts, bet citādi tās varētu būt laba dāvana. Nu, manuprāt, dāvināt skaistas zeķes būtu pat visnotaļ romantiski.

2 komentāri:

  1. Vesels veikals tikai zeķēm, esmu sajūsmā! :D

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Angļiem viss kaut kas labs ir, vajag tik rakt :) Cenas un piegādes izmaksas laika gaitā arī mainījušās uz mazākām.

      Dzēst