Par mums

Nav nekā patīkamāka par sajūtu, kāda rodas iegūstot vairāk par plānoto. Bieži vien ir daudzi šķēršļi, lai pircēji nepārmaksātu pat par visparastākajām lietām. Iepērkoties bez robežām ārzemju interneta veikalos, ir garantētas lielākas iespējas ietaupīt naudu un laiku.

Lūdzu ņemat vērā, ka autori nevar garantēt informācijas pilnīgu precizitāti. Noskaidrojat piegādes izmaksas, pirms veicat pasūtījumu attiecīgajā veikalā.

Gribat iesmērēt?

Nav nekādu kaķu maisos. Drošība ir un paliek galvenais. Mēs pārbaudām katru interneta veikalu, pirms tos iekļaujam savos aprakstos, tādējādi mazinot iespēju pircējiem saskarties ar saistību nepildīšanu.

Ja tomēr problēmas ir radušās, mēs varam gandrīz droši garantēt, ka šie ārzemju juridiskcijās esošie komersanti darīs visu iespējamo, lai tās risinātu, bet, ja tomēr kādam īpaši nav paveicies, viņam spēs palīdzēt vienotā Eiropas Savienības patērētāju tiesību aizsardzības likumdošana.

Tikai iespēja ietaupīt naudu

Bez slēptiem nosacījumiem, īpašām reģistrācijām un gariem meklējumiem. Tas viss populārākajās iepirkšanās vietnēs Anglijā un citās Eiropas valstīs. Sezonas akciju periodos var ietaupīt pat līdz 80 % no preces vērtības, un atsauksmes par cenu atšķirībām var atrast daudzviet internetā (ceram, ka arī šo vietni papildināsiet ar atsauksmēm).

Populārākie veikali

Mēs esam apkopojuši apmēram 20 ārzemju iepirkšanās vietnes, kas pārsvarā atrodas Apvienotajā Karalistē un par kurām esam pārliecināti, ka Tava pieredze ar tām būs veiksmīga. Tiem ir plašākais piedāvājums, kas dažos no tiem ir arī visnotaļ specifisks, bet dažos savukārt Tu, iespējams, gūsi labu ietaupījumu pērkot sev zināmo zīmolu produkciju.

Dažiem no lasītājiem varētu rasties jautājums, kādēļ mēs neesam iekļāvuši sarakstos Ķīnas iepirkšanās vietnes. Jā, arī mēs zinām, ka tās ir ļoti lētas, tomēr vēlamies būt droši par preču kvalitāti. Tamdēļ zemākā cena nav mūsu pašmērķis. Varam pačukstēt noslēpumu - ķīniešu preces vislētāk var iegūt piedaloties eBay izsolēs.

Izpārdošanas tiek rīkotas katru dienu, un, lai Tu nenokavētu kurām nepieciešami atlaižu kuponi, pieraksties jaunumiem! Tās nav nekādas mēstules - vienkārši iespēja, lai ietaupīt vēl vairāk.

Kādēļ šis viss tiek darīts?

Starp pircējiem un pārdevējiem noslēpumiem nevajadzētu būt. Mēs esam par brīvu informācijas apriti un vienkārši vēlamies pateikt, ka ir tādi ārzemju interneta veikali, kuros iepirkšanās sanāks lētāka, nekā pašmājās. Nekādas neobjektīvas informācijas,vai slēpti uzspiestu noteikumu, tikai dalīšanās ar skatpunktu.

Ja pirkums tomēr bijis neveiksmīgs, tad droši meklē palīdzību ECC LATVIJA interneta vietnē. Tas ir Eiropas komisijas paspārnē radīts patērētāju informēšanas centrs, kas arī risina dažādus strīdu un pārrobežu pirkumu jautājumus.