Bezmaksas Piegāde

Apģērbi

www.thehut.com plaša patēriņa preču un kopsummā visnotaļ lēts veikals. Apģērbi, apavi, gadžeti, skaistuma kopšanai, dāvanas, spēles..Grūtāk būtu izdomāt, kas tajā nepārdodas un patīkami izstrādāta mājaslapa (atšķirībā no šīs).

www.newlook.com pasūtot preces summā virs 55 britu mārciņām veic bezmaksas piegādi uz Latviju, un uz citām Eiropas valstīm. Var atrast vīriešu, sieviešu, tīņu apģērbus un apavus, tostarp vērts ieskatīties sadaļās grūtniecēm un lielo izmēru valkātājiem.

www.asos.com nav lēts, bet populārs. Kopš pārītis ASOS drēbju diezgan truli saplīsa, vairs tā izstrādājumus nepasūtu. Toties šad un tad var trāpīt uz labām izpārdošanām no citu zīmolu kolekcijām. Piegāde bez maksas.

www.mandco.com super plašas izvēles veikals - domāts vīriešiem, sievietēm, bērniem. Cenas ir izteikti dažādas - no pieņemamām līdz mazāk pieņemamām. Bezmaksas piegāde, ja pirkums sasniegs vismaz 50 britu mārciņu vērtību.

Skaistuma kopšana

Allbeauty.com piegāde uz Latviju ir bez maksas iepērkoties par 50 britu mārciņām. Augšējā malā atķeksējot piegādes valsti, lapā parādās tikai transportēšanai atļautie produkti, kas ir neliela papildus ērtība.

www.lookfantastic.com piegāde ir bez maksas uz gandrīz jebkuru valsti pasaulē. Šis ir kosmētikas un ar to saistīto preču milzis, piedāvātie zīmolu – Pureology, ORLY, SP, Moltown Brown, Loreal, Denman un citi.

EChemist iztērējot vien 20 britu mārciņas sūtījums uz Latviju tiks piegādāts par baltu velti. Šis ir specializēts smaržu un kosmētikas pārdevējs, ar papildus piedāvājumu bērniem, veselīgam dzīvesveidam un uzturu.

Lai vēl vairāk mazinātu šķēršļus tālo zemju interneta veikalu iekarošanā, sarakstu papildinu ar ārzemju iepirkšanās vietnēm, kas piegādi nodrošina bez maksas vai nodrošina ļoti lēti. Cena nav minēta tamdēļ, ka veikali to pārāk bieži mēdz mainīt.