Kosmētika

Ja pērkat sev zināmos zīmolus vai cenšaties eksperimentēt ar jauniem, kosmētikas izvēlē vienmēr būs vērts paplašināt savu meklējumu loku pēc iespējas dažādos veikalos. Viena no izvēlēm notiek iepirkšanās internetā. Lai skaistuma kopšana neradītu mūsu apmeklētājiem vilšanos, nekad nenāktos piedzīvot saņemt neorģinālus izstrādājumus, te apkopots neliels, bet tikai drošu kosmētikas interneta veikalu saraksts. Veikali veic piegādes uz Latviju!


Lookfantastic jeb izskaties fantastiski, piedāvā veselu lērumu zīmolu un skaistumkopšanas elektroierīču, visa kā klāsts ļoti plašs. Cenas normālas, piegāde bezmaksas. Papildus tam nereti notiek visādas cenu akcijas.

Green People pārstāv pašradītu dabisko eko kosmētikas zīmolu. Man ir grūti raksturot piedāvājumu detalizētāk, jo neesmu šos produktus mēģinājis, bet pēc dažādās vietnēs Apvienotajā Karalistē Green people nereti tiek minēts kā savas jomas līderis. Aicinu izmēģināt!

Asos būams plaši zināms kā apģērbu tirdzniecības milzis, pievienojis saviem atvērtajiem plauktiem kosmētiku. Atsevišķas sadaļas make-up, nagiem, matiem, ķermenim, sejai arī vienmēr nemainīgā vērtība - bezmaksas piegāde visiem pasūtījumiem.

EChemist slavena skaistuma un veselības virtuālā aptieka. Cenas daudz maz pieņemamas, piegāde ir bezmaksas. Ir arī šis un tas noderīgs fitnesa treniņu faniem, vitamīni, uztura bagātinātāji, kaut kas no dāvanām priekš bērniem, vīriešiem, sievietēm, cilvēkiem...

BeautyExpert piedāvājums līdzīgs kā feelunique, vien vairāk orientēts uz piedāvājumu nozares speciālistiem, piemēram, atradīsiet skaistuma kopšanas elektroierīces. Cenas nav no zemākajām, bet ieguvums ir bezmaksas piegāde.

Beautybay dažādu zīmolu piebāzts pilns, sadalījums pēc kategorijām matiem, sejai, make-up, nagiem, mazgāšanās līdzekļi, elektriskie rīki un aksesuāri. Visu piegādā bezmaksas!

BeautyJoint amerikāņu interneta veikals, un kā amerikāņiem pieklājas – lielākoties viss ir lēts. Iepērkoties jārēķinās ar iespējamo PVN uzrēķinu. Par cik viņi paciņu nogādās līdz Latvijai? Tas atkarīgs no pasūtījuma svara.

Cult Beauty jeb kādreizējā Zuneta. Kulta skaistumā galvu reibinošas sadaļas gandrīz visam. Sūtījuma atvešanas cena samērā draudzīga - £ 6.95 (maksa var mainīties, precizitāti negarantēju), bet ja iepirksieties virs £ 50, tad tā būs bez maksas.

Escentual smaržas, kosmētika vīriešiem, dāvanas (arī mazliet ekskluzīvas), vannas istabai, īpašie piedāvājumi. Periodiski tiek rīkotas atlaides. Ko pārdod? Avene, Rene Furterer. Caudalie, NuxeBet.

Allbeauty ir visiem reiz jau labi zināmais ārzemju kosmētikas interneta veikals - milzis Cheapsmells. Kāpēc mainījis nosaukumu? Nav ne jausmas. Tomēr joprojām visas preces par tik pat iepriecinošām cenām un dažādas klāstā. Atkal un atkal rēķinies ar PVN uzrēķinu (to jāsamaksā parasti pastā), ja sūtījuma vērtība pārsniedz pieļaujamo beznodokļa robežu, kas šobrīd ir 22 €.

Tas arī viss, bet bloga autori būs vairāk nekā priecīgi par Jūsu atstātajām atsauksmēm. Tās palīdzēs gan mums uzlabot mūsu darbu, gan praktiskie pieredzes stāsti noderēs mūsu lasītajiem. Neatkarīgi, vai jūsu pieredze ir pozitīva vai negatīva

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru